Оплата занять

Вартість та наявність вільних: ДІЗНАТИСЯ

Оплата занять

В нашому клубу діє абонементна система оплати занять: абонемент включає 8 занять 2 рази на тиждень і діє календарний місяць.

Якщо в поточному місяці у вас 9 або 10 занять, то абонементна плата не збільшується, ці заняття зараховуються за офіційні вихідні встановлені державою. Відповідно, якщо в місяці є такі святкові дні, розмір абонементної плати не зменшується.

Перед придбанням першого абонементу ви можете відвідати пробне заняття, яке буде входити у вартість абонементу, якщо ви не пропускаєте наступне заняття.

Перший абонемент може бути оплачений з будь-якого числа даного місяця, його вартість вираховується з кількості занять, які залишилися до кінця місяця.

Придбання абонементу на наступний місяць здійснюється вами до 29 числа поточного місяця. Якщо ви не сплатили абонемент у встановлений термін, на жаль, ми не можемо резервувати місце в групі і гарантувати його наявність в наступному місяці. Починаючи з 26-го числа кожного місяця ми проводимо набір дітей на місця, що звільнилися в порядку існуючої черги з листа очікування.

При оплаті абонементу адміністратор зобов’язаний виписати вам квитанцію, яку ви зберігаєте два місяці.

У святкові дні, визначені чинним законодавством, клуб не працює; святкові дні клубом не відпрацьовуються і не перераховуються.