Рекомендації

З метою досягнення дитиною найкращого результату, дорослому, який присутній з нею на заняттях, не рекомендується:

  • відволікатися на сторонні розмови.
  • підказувати і виконувати завдання за дитину.

Для досягнення найкращого результату у процесі навчання, просимо регулярно відвідувати заняття і виконувати домашні завдання.

  • Якщо дитина своєю поведінкою зриває заняття, батьки повинні вивести дитину з класу, заспокоїти її, не відволікаючи і не заважаючи іншим.
  • Адаптація малюка може бути різною: дехто з першого разу спокійно поводиться, деякі дітки 1-2 заняття непосидючі, а комусь потрібен місяць, щоб звикнути. Не хвилюйтеся, це нормально, нове приміщення, нові правила, нові люди – це стрес для деяких дітей. Тому інколи він проявляється в нестандартній поведінці.
  • Сприйняття інформації у всіх дітей проходить по-різному: хтось слухає й повторює, хтось нічого не хоче робити на заняттях, а вдома все розповідає й показує. Це зумовлено психологією, фізіологією та індивідуальною особливістю характеру кожного малюка.

Тож не примушуйте, не робіть усе замість вашої дитини, не «давіть» психологічно на неї, дайте можливість дитині зробити все по-своєму, самостійно, інколи креативно. У невимушеній обстановці запитуйте дома чи прогулюючись на вулиці, те що вчили, але не наполягайте, щоб не відбити взагалі бажання до навчання. Усього має бути в міру.